OK
title-leftاخبار title-right
bg-corner
این نیمکت به دلیل سبک طراحی خاص خود ، دارای بالاترین تنوع حرکت جهتبدنسازی میباشد که قابلیت تحمل وزن بالا تا 180 کیلوگرم را دارد و مناسب برای تمامی افراد تا قد 210 :است. حرکتهای ورزشی این محصول عبارتست از
1400/02/13

پنج راه فوق العاده برای افزایش وزن به صورت آهسته اما تضمینی و به شیوه ای سالم عبارتند از: مقدارکالری موردنیاز برای افزایش وزن پیش از اینکه شروع کنید، شاید خوب باشد که بدانید باید چقدر کالری مصرف کنید. شما می توانید از یک محاسبه گر کالری هدف برای کاهش یا افزایش وزن، مثل محاسبه گر زیر، استفاده نمایید تا مقدار خود را بدانید، کافیست وزن و تاریخ مورد نظر خود را وارد کنید. افزایش مقدارسهم های غذایی
1400/02/04

دوندگان بایـد بعـد از هر 500 تا 800 کیلومتر دویدن، کفـش ورزشی خود را عوض کننداگر برنامه ورزشی منظمی دارید، باید هر 6ماه یکبـار و اگر بدون برنامه و بصورت اتفاقی ورزش می کنید، یکسال برای کار کشــیدن از کفش ورزشی کافیـست. یک جفت کفش کهنه ، کیفیت لازم برای حمایت از پا را ندارد.
1400/01/28

محصولات جدید لطیفی اسپرت شامل تردمیلهای تک کاره و چندکاره آماده ی فروش میباشد.
1400/01/23

بهترین فایده ورزش با توپ به چالش کشیدن تعادل بدن است. آنچه به ما اجازه می‌دهد آزادانه حرکت کنیم و یا حرکت نکنیم و ثابت بنشینیم، مفاصل اصلی بدن ما هستند این تمرین در وضعیتی اجرا میشود که یک توپ سوئیسی را بین پشت و دیوار قرار داده و با فشار عضلات پشت مانع از افتادن آن خواهید شد.
1400/01/22

الپتیکال یا اسکی فضایی، یک ماشین تمرین کاردیوی عالی است که می‌توانید جهت کاهش وزن از آن استفاده کنید. از آنجایی که پاهایتان هیچوقت از پدال جدا نمی‌شود، دیگر به زانوهایتان ضربه‌ای وارد نخواهد شد، بنابراین احتمال اینکه مفاصلتان درد بگیرد کاهش پیدا خواهد کرد. حرکت دستگیره‌ها بهمراه پدال‌ها هم به شما کمک خواهد کرد تا بازوانتان را نیز به خوبی تمرین دهید. الپتیکال کل بدن را به حرکت وا می دارد که همین امر به سوزاندن کالری بیشتر کمک می‌کند، در نتیجه وزنتان کاهش می‌یابد. در زیر مراحلی که باید در یک تمرین خوب با دستگاه الپتیکال پشت سر بگذارید را خواهید خواند
1400/01/21

به طور کلی توصیه می‌شود برای حفظ سلامت، پنج روز در هفته و هر بار حداقل 30 دقیقه ورزش‌های هوازی انجام دهید. بنابراین اگر کسی ورزشکار حرفه‌ای نباشد و بیش از حد در روز ورزش کند، نه تنها کاری به نفع سلامتش نکرده، بلکه احتمال بروز آسیب‌ها را نیز افزایش داده است. استفاده از تردمیل هم محدودیت‌هایی دارد و استفاده بیشتر به معنای فواید بیشتر نیست. توصیه می‌شود با توجه به هدفی که دارید، مدت و شدت ورزش را تعیین و طبق آن از تردمیل استفاده کنید.
1400/01/19

، دوچرخه‌ی ثابت معمولا بر روی عضلات پاها و قلب کار می‌کند. با استفاده درست این دستگاه ، مخلوطی از تمرینات همچون تپه نوردی، قله نوردی، مسیر صاف، تمرینات اینتروال و … را انجام میدهید. دوچرخه های مبله برای افرادی که سن بالا دارند و یا مشکلاتی در ناحیه کمر و یا مشکلات تعادل دارند و یا مزن بالایی دارند بسیار مناسب است .
1400/01/18

فروش محصولات جدید آغاز شد. این محصولات شامل دستگاههای بدنسازی چند کاره ، الپتیکال ، دوچرخه های ایستاده و مبله و ایربایک میباشد.
1400/01/15

از ورزش پلانک می توان به عنوان پایه ای برای آزمایش قدرت و ثبات عضلات اصلی استفاده کرد.
1400/01/07

123
bg-corner