OK

مجموعه لطیفی اسپرت با اتکا به سابقه چندین ساله و بهره گیری از تجربیات مثبت ، نیروهای متخصص و کارآمد ، همگام با توسعه تکنولوژی روز دنیا گامی بلند در جهت تجهیز و راه اندازی سالن های بولینگ برداشته و توانسته با برقراری ارتباط موثر و پویا با شرکت های معتبر و سرشناس امریکایی و اروپایی به اهداف کلان خود دست یابد.
آنچه لطیفی را امروزه به مطمئن ترین گزینه برای انتخاب مبدل ساخته است تنها در سایه تعهد و اهتمام مدیریت ارشد و پرسنل تلاشگر این شرکت می باشد که همواره مجموعه ای از خدمات منحصر به فرد و با کیفیت تضمین شده را برای مشتریان به ارمغان می آورد.
این شرکت کلیه خدمات در زمینه مشاوره و راه اندازی ، فروش و نصب خطوط بولینگ ، سرویس و نگهداری ، تامین قطعات یدکی و ملزومات ورزشی حرفه ای بولینگ را ارائه می نماید. کمپانی های طرف قرارداد با این شرکت:

Brunswik

از میان تمام نام های بزرگ در صنعت چند میلیارد دلاری بولینگ نام کمپانی " برونزویک " همیشه می رخشد.
کمپانی برنزویک به عنوان پیشرو در صنعت بولینگ فعالیت خود را در سال 1845 در امریکا آغاز نموده و تا سال 1970 بالغ بر 250 مرکز فروش در سراسر جهان داشته است. در طول چند دهه اخیر ، نام این شرکت با نوآوری در تولید دستگاههای بولینگ مبرهن بوده است، چنانچه برنزویک به عنوان اولین ابداع کننده دستگاه امتیاز دهی اتومات در صنعت بولینگ می باشد که ابداع این دستگاه سبب افزایش تعداد طرفداران بولینگ در سراسر جهان گردیده است.

Xima

کمپانی Xima در سال 1995 تاسیس گردید، این کمپانی پیشرو در صنعت بولینگ کشور چین می باشد. تولیدات Xima همگام با تکنولوژی روز دنیا بوده و به سراسر جهان صادر می گردد. Xima تحت نظارت کمیته المپیک و تنها کمپانی چینی مجاز به استفاده از لوگوی خود روی محصولاتش می باشد. کلیه محصولات بولینگ Xima از جمله پین بولینگ، دستگاه امتیاز دهی، و اجزای اصلی لاین بولینگ توسط سازمان USBC امریکا تایید گردیده است. بولینگ یکی بزرگترین ورزش های مشارکتی در جهان ، آسان برای یادگیری و در 365 روز سال با هر شرایط آب و هوایی قابل دسترس میباشد.

VIA

یکی از نام های تجاری معتبر در صنعت بولینگ در جهان VIA می باشد. VIA (the international trading name of Shanghai Zhonglu Industrial Co.,Ltd.) در سال 1995 به عنوان سازنده محصولات بولینگ در چین پایه گذاری شد. در طی مدت کوتاهی به یکی از موفق ترین تولید کننده های جهانی تبدیل شد.
حضور مسئولین در محل تولید باعث شده است که قیمت ها در بالاترین سطح کیفیت خود کنترل شوند. این کمپانی با بسیاری از کشورهای جهان همکاری دارد به عنوان مثال: ایالات متحده امریکا، آلمان، ایران، روسیه، هند، لهستان، فرانسه، پرتقال، عربستان سعودی، آذربایجان، نیوزیلند، قزاقستان، کره و ترکیه... تاسیسات صنعتی این کمپانی این امکان را می دهد که طیف گسترده ای از محصولات بولینگ شامل تجهیزات بولینگ ، خطوط، قطعات یدکی، توپ ها بولینگ، پین بولینگ و سایر محصولات را به مشتریان ارائه دهد.